כתיבת מודעות גוגל

מודעת גוגל היא קצרה ועניינית מאד, ולא מעטים האנשים אשר לא מייחסים לה את החשיבות אשר היא צריכה לקבל. אז חשוב לנו להגיד לכם – אל תתנו למודעה הקצרצרה להטעות אתכם. אם המודעה שלכם לא תהיה אטרקטיבית, רלוונטית ומזמינה – לא יהיו לכם פניות. אשכרה ככה. 

אז איך עובד התהליך? 

קודם כל – הבשלתם והבנתם שאתם רוצים לעשות קמפיין בגוגל. אם בחרתם בפלטפורמה הזו, כנראה שיש לכם מוצר או שירות שעשויים להיות עליו חיפושים חודשיים ברשת החיפוש.

השלב הבא הוא ביצוע מחקר מילות המפתח של המקדם. בתהליך זה המקדם בוחן מהן המילים המתאימות ביותר לקמפיין שלנו, בהתאם לעסק שלכם כמובן ולמטרות שלכם. 

לאחר מכן מחליטים לאיזה אתר או דף נחיתה אנחנו מקשרים את הקמפיין. חשוב לדעת, הקישור אליו נשלח את הלקוחות הפוטנציאליים שלנו (דף נחיתה או אתר) חייב להיות מתאים ורלוונטי לתוכן המודעות ושתהיה ביניהם תקשורת ישירה, אחרת גוגל עשויה להוריד את דירוג המודעה שלנו ונמצא אותה אי שם למטה או בדפים השניים של גוגל. 

השלב הבא הוא בניית הקמפיין הממומן בגוגל אדוורדס על כל שלביו, ולבסוף – כתיבת המודעות המיוחלת. 

איך אנחנו נכנסים לתמונה?

טייפר ליוותה ומלווה עשרות לקוחות בכתיבת מודעות גוגל ייחודיות ומזמינות, לצד עבודה עם טובי המקדמים, במטרה לייצר לכם קמפיין אליפות ברשת, שייצור לכם תדמית טובה, וכמובן יביא עבודה איכותית. 

מעבר לכתיבת המודעות, טייפר מעניקה ליווי אסטרטגי וקריאיטיבי מבחינת קונספט הקמפיין, בדיקה של דפי הנחיתה או העמוד באתר אליו מוביל הקמפיין, על מנת לוודא שהכל יתנהל בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. 

נשמח לצעוד איתכם קדימה ולכבוש קמפיינים יחד!

דברו איתנו (:

אנחנו אוכלים מודעות גוגל לארוחת בוקר, ואנחנו קצת רעבים...