כתיבת דפי נחיתה

תוכן לדפי נחיתה – הפרמטר החשוב ביותר בהזרמת לקוחות אליכם!

 

דפי נחיתה, מי, רק תגידו לנו מי לא שמע עליהם? ובמידה ויש לכם עסק ואתם לא יודעים על קיומם, כנראה שפספסתם עולם ומלואו של הזדמנויות לפרסום הפופולרי ביותר כיום.

קודם כל, מה זה בכלל דף נחיתה?

דף נחיתה במילים פשוטות הוא אתר קצר, תמציתי, ממוקד בעל עמוד אחד בלבד.

כדי שדף נחיתה יהיה באמת אפקטיבי, חשוב שלא נתפזר יותר מידי ונחליט מראש על איזה נושא ספיציפי הוא ידבר.

חייבים לתת דוגמה קטנה: 

למשל אנחנו, טייפר, עוסקים בלא מעט תחומים תחת המטריה הגדולה של עולם השיווק הדיגיטלי.

במידה ונבחר כרגע להרים לעצמנו דף נחיתה, נצטרך להחליט על מה לשים את הפוקוס: כתיבה שיווקית / ניהול דפי פייסבוק / הקמת אתר והבנתם כבר את העיקרון.

למה אי אפשר לכלול את כל תחומי ההתמחות בדף אחד?

הכי פשוט והגיוני שיש – כשתעשו קמפיין ממומן, תרצו לצמצם את האופציות לביטויים ספציפיים מאד, כדי "ללכוד" לקוחות ספציפיים, ברגע שאותם לקוחות יגידו לדף הנחיתה שלכם שלצורך העניין עסק ב"ניהול דפי פייסבוק לעסקים" וזה בדיוק מה שהם חיפשו – אז בינגו! כל עוד התוכן שם מעניין, העיצוב מזמין ואתם נשמעים אחלה, אז יש לנו את זה (:

רגע, מה הופך תוכן לאחלה תוכן?

או, שאלה נהדרת!

ישנם כמה פרמטרים שחשוב שתכירו:

  • שפה שמתאימה לעסק שלכם – חשוב מאד שהתוכן בדף הנחיתה שלכם יותאם לאופי המותג שלכם ולא יחטיא למטרה. לצורך העניין, ייראה קצת מוזר אם עורך דין פלילי "ידבר" בסלנג בדף הנחיתה שלו, או שכתיבה של ליצן לימי הולדת של ילדים יכתוב בשפה פורמלית וכבדה.
  •  כתיבה מקטעית – דפי נחיתה טובים עובדים על מקטעים מקטעים, תוכלו לראות בדוגמאות למטה. בז'רגון המקצועי אנחנו קוראים לכל מקטע "סקשן", ולכל אחד מהם צריכה להיות מטרה אחרת: אודות קצר, יתרונות, שירותים, לקוחות מומלצים וכו'.
  •  כותרת שמבהירה מיד מה אתם עושים – אז נכון, כולם רוצים להפציץ בכותרות יצירתיות, משוגעות ובולטות רק כדי למשוך תשומת לב, העניין הוא שאם תמשכו תשומת לב, אבל הכותרת לא תסביר בשום צורה מה העסק שלכם עושה, ייתכן ותפסידו את הלקוח כי הוא יתייאש מלהבין אחר כך בעצמו מה אתם עושים.

מבטיחים שיש עוד אינספור של טיפים טובים,

אבל בשביל זה כדאי שנדבר, נאפיין, נבין מי אתם ומה אתם, ונתאים לכם את הכלים הטובים ביותר בשביל להצליח!

הצצה לדפי נחיתה שכתבתנו

דף נחיתה טוב מתחיל מטקסט טוב, השאירו פרטים >>