בניית אתרים – כל מה שצריך לדעת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בעידן שבו הדיגיטל הוא המלך, ועסקים יכולים להתקיים גם בהיכרות מסכית או טלפונית, אתרי האינטרנט הפכו לנכס החשוב והקריטי ביותר לעסק. תחשבו על זה רגע, היום קיימים עשרות אלפי עסקים בארץ, שעובדים מהבית, או שנמצאים במיקום גאוגרפי מרוחק מכם, ואתם לא צריכים להגיע פיזית אל בית העסק כדי להכיר את מי שאתם רוצים או מתעניינים בשירותיו – כי יש לו אתר שעושה את העבודה הזאת.

אתר אינטרנט הוא לא פחות מכלי התדמית החשוב ביותר לעסק. הדרך הראשונה שבה לקוחות פוטנציאליים ירצו לבחון אתכם כיום, כנראה וסביר שתהיה באמצעות התרשמות מהאתר שלכם, שם יחקרו מי אתם, מה אתם מציעים, מה היתרונות שלכם, מה הניסיון שלכם ועוד.

חשוב לציין שעולם בניית האתרים כיום הוא החזק והפעיל ביותר שהיה, כיום כל עסק מבין שחייב להיות לו אתר וכי זו אינה פריווילגיה יותר, אלא חלק בלתי נפרד מהתשתיות שלו.

אז איזה סוגי אתרים קיימים?

ישנם מספר סוגי אתרים ואותם נדע להתאים לפי אופי העסק, מטרתו והתקציב.
להלן כל סוגי האתרים:

אתר תדמית – מדובר באתר הקלאסי שכולנו מכירים. לרוב יהיה מורכב ממספר עמודים ביניהם דף הבית, אודות, צור קשר ועוד עמודים הקשורים לשירותים או למוצרים. הנוסח הזה הוא המקובל ביותר בשוק ומתאים לפלח רחב מאד של עסקים.

אתר חנות / מסחר – מתאים לעסקים אשר מוכרים מספר מוצרים (לרוב מספר גדול ולא שניים או שלושה). אתר שכזה בעיקרו יהיה אתר מכירה, יהיה ניתן לקנות באמצעותו ולהזמין מוצרים על ידי סליקה ומשלוחים. אתר זה מתאים ברוב המוחץ לאתרים שמוכרים מוצרים ופחות לאתרים שמוכרים שירותים.

סינגל פייג' – מדובר בפורמט יחסית חדשני של השנים האחרונות, אתר המורכב מדף אחד בלבד, המרכז בתוכו את כל הסקשנים שהיו אמורים להיות באתר תדמית רגיל. אתר זה לרוב יתאים לעסקים הקשורים בהדרכות, בקורסים וכו'.

דף נחיתה – אתר המורכב מעמוד אחד בלבד, ותפקידו המרכזי והכמעט בלעדי הוא להיות כלי עזר משמעותי למכירה. דף הנחיתה מלווה כמעט תמיד קמפיינים וידבר על שירות מאד ספציפי אותו הוא מוכר.

מה השלב הנכון ביותר להקים אתר?

האידאל הוא לבצע את ה-FLOW הבא במעמד הקמת העסק:
רישום של העסק ברשויות וקבלת עוסק -> מציאת שם לעסק -> כתיבת סלוגן > עיצוב לוגו -> עיצוב שפת מיתוג כללית -> הקמת אתר.
אז כן, אתר צריך להגיע בשלבים מוקדמים יחסית וזאת מאחר ואתר הוא ללא ספק תיק העבודות הנייד שלכם, שהולך איתכם לכל מקום, וניתן לשלוח אותו בשיגור של קליק ולסגור לקוחות!
לכן, ככל שתחכימו להקדים עם בניית האתר, כך תרוויחו יותר.

לא יכולים לחכות להקמת האתר העסקי שלכם?
צרו איתנו קשר ונעשה שאוטוטו זה יקרה!

בניית אתרים
Call Now Button
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן