כתיבת תוכן לאתרים

תוכן שיווקי לאתר הוא זה שמביא אליכם את העבודה

כמו שאנחנו כבר יודעים ומבינים – אין אתר בלי תוכן. ומעבר לזה, גם אם אתם חושבים שלא, הלקוחות הפוטנציאליים שלכם קוראים את התוכן באתר שלכם ומבינים האם השירות או המוצר שלכם רלוונטים אליהם על סמך התוכן באתר. מכאן, שיש לתוכן השיווקי מקום מאד חשוב בהצלחת יצירת תדמית טובה לאתר מצד אחד, וסיכויי מכירה גבוהים מצד שני.

צריך לדעת איך כותבים אתר…

אז נכון, לכתוב אתר ירגיש כמו ניג'וס גדול לרובכם, ואף משימה בלתי אפשרית אם אין לכם חוש כתיבה או ורצון לכתוב. לכן, למרבה שמחתכם, כאן הקופירייטרים נכנסים לתמונה! קופירייטר מנוסה יודע בדיוק מה המבנה האידיאלי של אתר וכמו כן יודע היכן צריכים להיות ממוקמים משפטי המחץ, איך לכתוב אותם נכון ואיך כל שאר האתר אמור להיות בנוי, על מנת להביא להצלחה אשר תיתרגם ללקוחות סקרנים חדשים.

מישהו קורא את האתר בכלל?

כן! ועוד איך. תארו לכם שאתם צריכים לשלם למישהו שאתם לא בהכרח מכירים, אתם רוצים לדעת מה מיוחד במוצר שלו, למה לקנות או לבחור בשירותים שלו על פני אחרים (כי בטוח יש עוד הרבה)? בשלב הזה בדיוק, נכנסת הכתיבה השיווקית לתמונה, והיא לא אוהבת שמזלזלים בה.

אנשים מתרשמים לפני הכל מדף הבית שלכם – קוראים שם בקצרה מי אתם, מה אתם מוכרים, מנסים להבין מדוע הם צריכים את השירות או המוצר שלכם והאם אתם הספק שבהכרח נכון עבורם. את כל אלו, קופירייטר טוב יקח בחשבון וימוסס את כל החששות / דאגות / התלבטויות של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ויתן להם את הפתרונות לכל מה שהם צריכים או מחפשים. מכאן, חשוב שתבחרו בקופירייטר מנוסה עם זיקה לעולם המכירות והדיגיטל.

הצצה לעבודות שעשינו

שנכתוב לכם תוכן מושלם לאתר?