5 טיפים לתסריטי רילס מנצחים!

Facebook
Email
WhatsApp

אינסטגרם הלכה וכבשה את העולם והפכה להיות הרשת החברתית המובילה שמכתיבה את החוקים עבור הרבה מאד עוקבים ומפרסמים.

הטרנד החם ביותר היום באינסטגרם הוא הרילס, שהוא פחות או יותר, האח או המתחרה של הטיקטוק שכבר כולכם שמעתם עליו או התנסיתם בו.

רילס היא אופציה באינסטגרם שמאפשרת לכם להעלות סרטונים קצרים של עד 90 שניות בהם אתם יכולים להעביר מסר בצורת תוכן, צילום תמונות, וידאו, ריקוד, שירה, חיקוי או פרפורמנס בכל צורה או דרך.

יצירתיות כבר אינה נחלתם של האמנים ואנשי העיצוב, אלא הפכה להיות כלי הכרחי לכל בעל עסק בכל תחום, גם התחומים “המרובעים” ביותר כמו: רואה חשבון, עורך דין, איש ביטוח ועוד.

רילס – עשה זאת בעצמך או שאינסטגרם פחות יחשפו אותך.

יצירת סרטוני רילס מהווים לך הזדמנות אמיתית לייצר חשיפות לאנשים חדשים שעושיים להיות הלקוחות הפוטנציאליים שלך. כל עוד הטרנד רותח, אנחנו ממליצים לך לעלות על הגל ולנצל את המומנט להצלחה.

אז הנה כמה טיפים שווים שיעזרו לך ליצור תסריטי רילז מושלמים:

  1. תחשפו – חשפו הצצה לעשייה שלכם מאחורי הקלעים. לדברים שלא תמיד רואים מהעיניים של הלקוחות שלכם, וצרו סקרנות מצד הלקוחות על העולם שלכם.
    בתסריט רצוי שתכניסו משפטים בסגנון “בטח לא ידעתם ש…” או “אני רוצה להראות לך משהו שלא הראתי לאף אחד” ועוד.
  2. תרגשו – ספרו סיפור קצר ומרגש על תהליך לא שגרתי שעשיתם בעסק שלכם. לצורך העניין, אם אנחנו התנדבנו לכתוב תוכן לעמותה מצילת חיים, אז רילס שיראה בקצרה כמה משמעותית העמותה וכדרך אגב ככה יבינו שאנחנו לקחנו חלק במיזם, אז עשינו מעשה טוב שעשוי לגרוף תגובות רבות.
  3. תצחיקו – הסרטונים שאנשים הכי אוהבים להעביר הלאה ולשתף הם סרטונים מצחיקים, לכן חדדו מוחות, השחיזו רעיונות ותנו בסרטונים המצחיקים והשנונים שיגרמו ללקוחות הפוטנציאליים ללחוץ על כפתור ה”ריפיט”.
  4. תגזימו – תאמינו או לא, אבל הסרטונים המוגזמים, הדרמתיים, אלו עם הטונים הצועקים והמוגזים, מתגלים כסרטונים ויראליים ומשפיעים יותר. היכנסו לדמות, תלמדו ותעבירו את הערך שלכם במלוא הדרמה והתיאטרליות, מקסימום תצליחו.
  5. תפתיעו – אנשים אוהבים סרטונים ותסריטים לא צפויים, תמציאו את עצמכם מחדש, אל תחקו טרנדים, תיצרו כאלה בעצמכם. אם אתם רוצים להיות בעלי השפעה, תדאגו להיות הראשונים שעושים דברים שאחרים עדיין לא עשו.

בהצלחה!!!

אתם חייבים לקרוא גם את זה -